Znani są najemcy galerii Dekada w Sieradzu

W Sieradzu przy ulicy Sarańskiej powstaje nowoczesny obiekt handlowo-usługowy Dekada Sieradz. Inwestycja realizowana jest przez spółki wchodzące w skład Grupy The Blue Ocean Investment Group.

Dekada Sieradz ma mieć 20 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni, z czego połowa będzie przeznaczona pod najem. Znani są już najemcy około 70% lokali. Niebawem mieszkańcy Sieradza będą mogli robić zakupy w takich sklepach jak: znana sieć księgarń Empik, drogeria Rossmann, sklep obuwniczy CCC czy salon jubilerski Apart. Największą powierzchnię w galerii zajmuje mieszczący się na parterze hipermarket. Już wiadomo, że należeć będzie do sieci Tesco – jednej z najbardziej rozpoznawalnych i najtańszych sieci w branży. W Dekadzie pojawi się również market RTV/AGD Media Expert. Mieszkańcy Sieradza mogą liczyć również na spore zaplecze gastronomiczne w galerii – znajdą się tutaj kawiarnie oraz bary szybkiej obsługi znanych sieci. W galerii znajdzie się też parking na 330 samochodów.

Jeżeli prace będą postępowały zgodnie z planem to galeria zostanie udostępniona dla klientów jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia tego roku. Inwestor jest spokojny jeśli idzie o postępy prac nad inwestycją.

Ten wpis został opublikowany w Bez kategorii dnia , przez .